09:24
Завітала Масляна у школу...

Завітала Масляна у школу...

 

Масляна – одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. Долучилися до давніх українських звичаїв і учні загальноосвітніх закладів Слов′янської міської ради.

Для учнів 6 – 7 класів ЗОШ № 1 було проведено свято « Широка Масляна». Театральна вистава зустрічі Зими з Весною, низка веселих спортивних розваг, народних ігор, парад опудал не залишили байдужими учасників свята, яке підготували педагог-організатор Ганжа В.Л. та вчителі фізичної культури Череватенко Т.М., Гирис М.М., Оніщенко О. М. На шкільному подвір’ї, перед солодким столом, традиційно спалили всі 6 опудал Масляної, які діти виготовили власноруч заздалегідь. Завершилося свято в шкільній їдальні, де діти із задоволенням смакували млинцями і пригощалися солодким чаєм.

Весело відсвяткували Масляну й учні ЗОШ №18. Школярі розповіли про історію проведення Масляної, співали пісні, розігрували сценки, танцювали. Дівчата пригощали гостей свята смачними варениками та налисниками, млинцями. Не обійшлося і без веселих розваг.

У ЗОШ №8 також відбулися масові гуляння на честь Масляної. Для молодших класів була підготовлена різноманітна конкурсна програма. У розвагах брали участь усі бажаючі. На найактивніших у кінці кожної гри очікував солодкий приз. Також діти дізнались про значення кожного дня святкового тижня.

Для старших класів була також підготовлена цікава програма. Усі бажаючі мали можливість гарно й весело провести час і пограти в рухливі ігри. Конкурси були різноманітні: від волейболу з повітряними кульками до перетягування канату. Завершили гуляння традиційним спалюванням опудала Масляної.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 518 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]