13:40
Засідання «Творчого майданчика» для музичних керівників

Тема: « Музично – ритмічна та танцювальна діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку»

Дата: 18 листопада 2015 р. Присутні: музичні керівники, вихователі – методисти, завідувачі дошкільних навчальних закладів міста Слов’янська та міста Миколаївки.

Мета: підвищити рівень поінформованості учасників засідання «творчого майданчика» щодо музично – ритмічної діяльності як засобу розвитку творчих здібностей дітей;

  • створити сприятливу атмосферу для проведення засідання «творчого майданчика» для музичних керівників;
  • активізувати творчий потенціал

В рамках засідання було презентовано методичну розробку музичного керівника Н.А. Алефіренко «Музично-ритмічна та танцювальна діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку», булирозкриті такі питання: методика розучування танцювальних композицій , вимоги до підбору музики і рухів, рухова творчість у вільних танцях , задачі музично-ритмічного виховання дошкільнят, творчі вправи для дітей на занятті з музичного виховання. Відбувся перегляд розваги «Зустріч в осінньому кафе» (старший дошкільний вік) вихователь О. М. Іваненко, Л.М. Кузнецова. Переглянута виставка творчих робіт з природного матеріалу за участю дітей та батьків на тему: «Осінні фантазії».

Музичні керівники схвально відгукнулися про доцільність і корисність даного засідання. Підбила підсумки засідання «Творчого майданчика» головний спеціаліст з дошкільної освіти В.В. Когут, яка відзначила високий рівень професіоналізму музичного керівника ДНЗ «Ромашка» Н.А. Алефіренко, згуртованість і творчий підхід до роботи усього колективу на чолі із завідуючою ДНЗ О.В. Лавриненко.

 

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 245 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]