11:12
Засідання ШМФ за темою: «Логіко-математичний розвиток дітей засобом використання дидактичних ігор і завдань»

24.11.2017 року в КЗ ДНЗ №24 «Ракета» відбулося засідання ШМФ за темою: «Логіко-математичний розвиток дітей засобом використання дидактичних ігор і завдань». На заході були присутні головний спеціаліст відділу освіти Слов'янської  міської ради Когут В.В., методист НМЦ Ракитянська О.Л., викладачі та студенти ДДПУ, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів.

Відвідувачам було надано методичні поради щодо впровадження сучасних педагогічних технологій логіко-математичного розвитку дошкільників в освітній процес (палички Кюїзенера та блоки Дьєнеша).

Майстер-клас з використання блоків Дьєнеша в роботі з дітьми дошкільного віку провела вихователь дошкільного навчального закладу вищої кваліфікаційної категорії Наумова Г.І., з використання паличок Кюїзенера – вихователь дошкільного навчального закладу I кваліфікаційної категорії Кривошей Т.М.

В ході заходу гості переглянули заняття:

  • з використанням паличок Кюїзенера «Зустріч малишариків» (молодший дошкільний вік, вихователь дошкільного навчального закладу I кваліфікаційної категорії Кривошей Т.М.);
  • з використанням блоків Дьєнеша «У пошуках лего-звірів» (середній дошкільний вік, вихователь дошкільного навчального закладу II кваліфікаційної категорії Вербська О.В.).

Захід було високо оцінено учасниками та гостями.

 

Фоторепортаж   тут>>

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 391 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]