08:07
Засідання школи педагогічної майстерності «Творимо щастя своїми руками»

11 травня 2017р у КЗ ДНЗ №33 «Червоне сонечко» відбулось засідання школи педагогічної майстерності для педагогів міста «Творимо щастя своїми руками». Педагог ДНЗ запропонувала перглянути результати роботи над проектом, який був розпочатий 20 березня і був присвячений Міжнародному дню щастя.

Перша частина: це засідання клубу творчих педагогів яке було спрямовано на обговорення питання «Що таке щастя?», «Як стати щасливим і радіти життю?», в ході якого педагоги пропонували свої рецепти щастя, ділилися один з одним гарним настроєм.

В другій частині: педагогічному вернісажі, педагогам було запропоновано прегляд фрагменту заняття з дітьми старшого віку на тему «У пошуках щастя», та мультфільм намальований дітьми старшої групи «Як Крош щастя шукав». Практичний психолог ознайомила присутніх з «Портретом щасливої людини», і з результатами анкетування батьків з данної теми. Кульмінацією проекту стала музична вистава-фієрія за мотивами казки М Метерлінка «Синій птах». Присутні високо оцінили підготовку і проведення данного заходу.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 488 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]