20:13
Засідання міської школи молодого фахівця

21.02.2019 р. на базі КЗ ДНЗ № 15 «Колосок» відбулось засідання міської школи молодого фахівця з теми: «Організація здоров’язбережувального та здоров’яформуючого освітнього простору в дошкільному закладі. Використання технології «Навчання в русі».

Молоді педагоги закладів дошкільної освіти мали змогу познайомитись з особливостями використання «розумної підлоги» під час впровадження здоров’язбережувальної педагогічної технології Олени Дубогай «Навчання в русі» в освітньо-виховному процесі.

Вихователь мовної групи Бородавка Тетяна Іванівна презентувала фрагмент сумісної діяльності з дітьми «Подорож до Сонячного острову». Слухачі ШМФ були ознайомлені з різними видами оздоблення підлоги, коридорів, переходів, стін та сходів дитячого закладу для високої рухової та розумової активності дітей.

Вчитель-логопед Коваленко О.В. поділилась досвідом використання балансувальної дошки Більгоу для тренування мозку дітей. На при кінці заняття молоді фахівці грали в інтерактивні ігри під керівництвом практичного психолога закладу Мірошникової О.Ю. та ділились враженнями.

Фото з заходу можна переглянути за посиланням

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 234 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]