09:06
Запрошуємо педагогів до участі в фокус-групі

З метою залучення шкіл до участі в освітніх проєктах, формування історичної спадщини, упровадження проєктно-дослідницьких методів вивчення історії шляхом залучення школярів до краудсорсингових ініціатив, спрямованих на збір та оцифрування місцевих пам’яток та історичних артефактів, їх презентацію на цифровій мапі періоду Другої світової війни, з 2020 по 2025 рр. Центр Голокосту «Бабин Яр» створюватиме лінійку освітніх проєктів, головною місією яких є зміна парадигми мислення та підходу до вивчення історії.

Освітні ініціативи націлюватимуться на створення альянсів між учителями, музеями та істориками для того, щоб дозволити учням вивчати історію за допомогою реальних, практичних проєктів. Для цього, першим кроком, планується створити фокус-групу та запросити вчителів історії до участі в обговоренні, яке дозволить дізнатися про тонкощі шкільного життя, організації освітнього процесу та реалізувати механізм роботи з альянсами.

З умовами участі у фокус-групі (онлайн-формат) із обговорення практичної реалізації перших пілотних проєктів можна за посиланням.

Реєстрація за посиланням.
 

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Переглядів: 148 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]