09:17
XVII Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі"

Протягом 29-30 березня 2016 року в м. Києві команда Святогірської школи взяла участь у XVII Всеукраїнської конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма». Під егідою національної комісії України у справах ЮНЕСКО 120 учасників конференції об’єдналися до конструктивної дискусії щодо шляхів формування стійкої ціннісної парадигми, яка є універсальною як для українського, так і для європейського світу.

Конференція проходила у форматі доповідей та захисту учнями моделей трансформації освітньої парадигми школи в умовах євроінтеграції в секціях конференції – своєрідних лабораторіях ідей за напрямками:

  • Ціннісна парадигма в освітньому просторі школи;
  • Діалог і взаємодія європейських та українських духовних цінностей – основоположні принципи європейської інтеграції та інші.

Кожна секція містила теоретичну та практичні частини (під час роботи передбачено формування ключових тез доповідей, дискусія та створення спільної моделі). Учасники готували пантоміми, виокремивши сім ключових критеріїв, які розкривали зміст гасла «7-я, я-Єсмь» та пояснювали тематику «Діалог і взаємодія європейських та українських цінностей – основоположних цінностей європейської інтеграції». Подорожуючи лабіринтами культурознавчої квест-кімнати «Навколо світу за 40 хвилин», учні презентували свій колаж. Тему «Я – українець, я – європеєць» учні представляли у вигляді каліграми.

У практичній частині – відкритому мікрофоні «Дві цивілізації – два погляди на світ» учасники розробили діалогічний виступ, у якому відображали європейські (християнські) та східні (мусульманські) погляди.

Команда Святогірської ЗОШ у складі:

Валюх Ольга Борисівна  - заступник директора з виховної роботи

Киркач Олена Фаатівна – учитель фізичної культури.

Киркач Дар’я Ігорівна – учениця 11-А класу

Діброва Таїсія Андріївна – учениця 9-А класу

нагороджена сертифікатами за підписом заступника Міністра освіти і науки України П.К. Хобзеєм та дипломом за «конструктивний, комплексний підхід до вирішення проблем формування стійкої ціннісної парадигми». Учениця Киркач Дар’я отримала диплом за «активну участь у створенні та роботі євроклубів щодо формування стійкої ціннісної парадигми, за творчий підхід, розробку оригінальних ідей, інноваційні погляди та креативність у вирішенні проблем сучасної України».

Вітаємо команду Святогірської ЗОШ і бажаємо успіхів у подальшій діяльності!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 282 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]