14:18
Всі шанси на успіх (олімпіада з ІКТ та інформатики)

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, активізації запровадження комп’ютерних інформаційних технологій, сприяння залученню учнів до інтелектуальних змагань 01.12 та 08.12.2019 на базі Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 було проведено олімпіади з ІКТ та інформатики.

Участь в олімпіадах взяли учні 8-11 класів шкіл міста.

Дітям були надані комфортні умови праці, кожен учень був забезпечений комп’ютерною технікою.

В олімпіаді з ІКТ взяли участь 62 учні.

Діти мали змогу показати креативність та творчість, високий рівень володіння знаннями під час виконання завдань в програмах PowerPoint, Excel, Access та їх використання в нестандартних ситуаціях.

Велика відповідальність лягла на членів журі під час перевірки учнівських робіт.

Терпіння та витримка, вміння швидко адаптуватися та вивчати щось нове – це незмінні якості програміста.

18 учнів, що взяли участь в олімпіаді з інформатики – це особлива категорія учасників, що освоюють ази програмування для свого подальшого розвитку, бо професія програміст є найактуальнішою у сучасному світі. Учасників цієї категорії чекала автоматизована перевірка виконання робіт.

Дякуємо всім учням та педагогам, що взяли участь в олімпіадах. Вітаємо переможців!

Окрему подяку висловлюємо директору ЗЗСО №13 Погорєлову А.І. та команді вчителів інформатики: Ляш Т.Г. (заступник директора), Коржову І.В. (заступник директора), Бондаренко Г.Л. та Іваненку Ю.І. (керівник МО вчителів інформатики) за допомогу в підготовці та проведенні олімпіад.

Категорія: Інформатика | Переглядів: 230 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]