11:16
Всеукраїнський турнір юних математиків (м.Запоріжжя)

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ СЛОВЯНСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ!

 

Нещодавно в Україні відбувся ХVІІІ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка, який щороку збирає найталановитіших учнів-математиків. Цього року гостей приймало Запоріжжя, і на змагання з’їхалися 19 команд з усіх областей.

Донецьку область представляли 2 команди: Слов’янського педагогічного ліцею й Краматорська.

Для учнів ліцею участь у подібних змаганнях – справа знайома. Адже 5 років поспіль навчальний заклад готує команди з фізики й математики, має досвід у цій нелегкій справі й перемоги учнів. Цього року керівник команди ліцеїстів Г.О.Ганзера та куратор команди Л.В.Самохвалова сформували команду з учнів 9-10 класів, новачків: Романової Анастасії, Іваненко Вікторії, Сизонова Олександра, Мінкіна Іллі, Тарасенка Павла. Учителі працювали на перспективу: адже наступного року ця команда буде досвідченою і «зіграною», а сьогодні діти пройшли справжню математичну школу, розв’язуючи найскладніші завдання навіть за курс 11 класу!

Ганна Олександрівна Ганзера зазначає, що команда ліцею була наймолодшою з-поміж усіх, але учні гідно заявили про себе, перемогли у двох змаганнях, стали найкращими в загальноінтелектуальному конкурсі (А.Романова). Діти долучилися до справжнього майстер-класу наукового мислення, що, безумовно, позначиться на їх майбутніх досягненнях. А дипломи, отримані за результатами конкурсу, стануть першою сходинкою наступних перемог.

Запам’яталася учням і програма дозвілля, яку запропонували господарі турніру: екскурсія на о. Хортицю, Дніпрогес, відвідування козацького театру й заводу з реставрації козацьких стародавніх човнів.

Педагоги висловлюють велику подяку фізико-математичному факультету ДДПУ, особисто Олександру Кадубовському, який багато років поспіль опікується підготовкою учнів-математиків до змагань різного рівня. Зіграло важливу роль і те, що всі члени команди – учасники відомої в місті освітньої Міжнародної програми «Our talents – our future», що працює на базі ліцею, тож діти отримали не тільки необхідні консультації, але й матеріальну допомогу для участі в конкурсі. Адже всі розуміють: участь у таких змаганнях – справа не з дешевих.

Ми вдячні батьківській громаді ліцею, педагогам, учням і сподіваємося на нові перемоги дітей. 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 321 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]