10:50
Всеукраїнській конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day).

Ця дата проголошена ООН у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним.

В Україні, як і в усьому світі, екологічне маркування визначено екологічною політикою держави як один з інструментів досягнення 12 Глобальної Цілі сталого розвитку – Сталого споживання.

ВГО «Жива планета» є членом міжнародної асоціації – Глобальна мережа екологічного маркування (Global Ecolabelling Network, GEN) і в партнерстві з цією асоціацією, Міносвіти, Інститутом модернізації змісту освіти та іншими організаціями Партнерами проводить Всеукраїнській конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування.

Для участі в Конкурсі необхідно пройти онлайн реєстрацію за посиланням. Також є доступ на  сторінку через QR код.

Ознайомитись з умовами Конкурсу, Положенням та рекомендованими матеріалами для виконання конкурсного завдання.

03 жовтня зареєстровані конкурсанти матимуть можливість відвідати вебінар, під час якого буде презентовані матеріали і рекомендації по виконанню конкурсного завдання. Також учасники вебінару можуть отримати відповіді на запитання до експертів і організаторів Конкурсу та практичні поради.

До 01 листопада потрібно відправити кейс, який детально описує як вчитель разом з учнями провели відзначення WED. Це може бути відкритий урок, дослідницька робота, акції, вікторини тощо.
► Хто може приймати участь
Будь-який вчитель, який вчасно пройшов реєстрацію і подав свій кейс.
► Призовий фонд в розмірі 50 000 грн. забезпечує ВГО «Жива планета».
Також спеціальні цінні призи будуть представлені спонсорами проекту. Оголошення переможців відбудеться у грудні під час урочистого відзначення лідерів «ECОtransformation-2020» (ЕКОтрансформація)

Положення про Конкурс, детальна інформація і рекомендовані матеріали для виконання конкурсного завдання розмішені на сайті EкоМОН за посиланням.

З усіх питань що стосується Конкурсу можна звертатись до представника Оргкомітету – Галини Бузан, (066) 405-42-80, galinabuzan@gmail.com.

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 69 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]