14:18
«Всеукраїнський юнацький водний приз»

З 04 по 07 квітня 2016 року в м. Київ відбувся щорічний конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП)    як національний етап в Україні міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize (Стокгольмський юнацький водний приз). Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія.

ВЮВП проводиться під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки, молоді, сім’ї і спорту України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за співпраці з хіміко-технологічним факультетом НТУУ «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром МОНУ, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства» та ПАТ «АК «Київводоканал».

 Мета проведення конкурсу ВЮВП – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Предметом «ВЮВП» є роботи (проекти), присвячені науково-технічним та соціальним аспектам водокористування – раціональному використанню води, забезпеченню суспільства якісною питною водою, мінімізації водоспоживання у всіх галузях народного господарства, збереженню та поліпшенню якості води, керуванню водними ресурсами, їх захисту тощо.

Всі етапи конкурсу  відбувалися на території КПІ, захист робіт чергувався з семінарами для наукових керівників, екскурсіями для учасників на завод Coca-Cola та у музей води, цікавими зустрічами.

         Наше місто на цьому міжнародному конкурсі представляла учениця 11-го філологічного класу Слов’янського педагогічного ліцею Ворона Наталія. Вона презентувала роботу «Вплив ступеня солоності води на видовий склад фітопланктону озер Слов’янського курорту». Доповідь учениці та її постерна презентація були відмічені Дипломом,   Спеціальним призом та вітальним листом   Міністерства екології та природних ресурсів України. Подякою відмічена і плідна праця учителя біології та екології Слов’янського педагогічного ліцею Горбань Наталії Іванівни.

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 320 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]