14:47
Всеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки

21-22 листопада 2015 року в м. Києві проходили Х ювілейні                              Всеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки

за темою: «Виховуватися в моральному кліматі пам’яті»

Гостей читань традиційно приймав Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Присутньою на цих читаннях була група вчителів  м.Слов’янська:

Белущенко Вікторія (ЗОШ№ 5),   Бондар Світлана (ЗОШ№18), Мельникова Лідія (ЗОШ№17),   Павленко Валентина (ЗОШ№12),  Рудакова Марина (ЗОШ№5),    Якубовська Наталія (ЗОШ№5),    Орлова Наталя (ЗОШ№5),        Теслицька Лариса   (ЗОШ№5).

Педагогічні читання відкрив президент Всеукраїнської культурно-освітньої  асоціації  Гуманної Педагогіки, віце-президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, к.п.н., доцент Хмельницького Національного університету С.Л.Крук.  З вітальним словом звернувся до учасників читань Президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки П.Ш. Амонашвілі.  По відеозв’язку  педагоги спілкувалися і з Ш.О.Амонашвілі.

  На першій спільній зустрічі присутні прослухали доповідь директора Інституту проблем виховання НАПН України, д. пс. н., професора І. Д. Беха:

«Дороговкази до духовності особистості».  Зацікавив і виступ  вчителя біології (м. Артемівськ), віце-президента Всеукраїнського Центру Гуманної Педагогіки В. Ф. Бак «Методологія духовного гуманізму».

Другий день педагогічних читань був дуже насиченим та змістовним.  Було проведено 7 творчих майстерень, 7 майстер-класів. Учасники читань на свій розсуд вибирали, на якій творчій майстерні побувати, з яким майстер-класом ознайомитись. По закінченні роботи наші вчителі спілкувалися між собою, розповідали, що сподобалось з побаченого, які практичні методи та прийоми візьмуть в свій «педагогічний багаж» і будуть використовувати в вихованні та навчанні своїх школярів.

Вперше на цих ювілейних  читаннях крім традиційних напрямів була застосована нова форма роботи: «Сузір’я педагогічних ідей», в якій за 15 хвилин творчі вчителі та активні учасники руху гуманної педагогіки показали фрагменти своїх кращих уроків або презентували цікаві ідеї, які ширше розкривають тему читань. У «Сузір’ї педагогічних ідей» виступила Теслицька Л.Г. за темою «Духовна спільність – основа виховання», де поділилася своїми педагогічними ідеями по становленню духовної спільності в класному колективі.

А ще були прогулянки по центру Києва, милування його красотами. Не байдужим залишило й відвідування нової експозиції в «Пінчук Арт – центрі».

Група вчителів м. Слов’янська отримала запрошення на Міжнародні педагогічні читання, які будуть проходити в березні 2016 року в м. Тбілісі (Грузія).

Найголовніше, що ця поїздка була дуже корисною й надихає вчителів на творчу роботу, оптимізм і любов до дітей та своєї професії!

 

Категорія: Початкова освіта | Переглядів: 564 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]