14:13
Всеукраїнська конференція (поч. кл.)

Всеукраїнська  конференція  «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових  компетентностей  учителів  початкових  класів:  реалії та перспективи»

Найдосвідченіші вчителі міста Слов’янська взяли участь у роботі Всеукраїнської конференції «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових компетентностей учителів початкових класів: реалії та перспективи», яка відбулась 12-13 листопада 2014 року на базі Донбаського державного педагогічного університету.

Своєчасним і змістовним було онлайн-спілкування з корифеями української педагогіки О.Я. Савченко та М.С. Вашуленком, які наголосили на системному та особистісному підході до побудови сучасного уроку в початковій школі.

Зацікавила вчителів доповідь декана факультету підготовки вчителів початкових класів, кандидата педагогічних наук, доцента Хижняк І.А. щодо втілення електронної лінгвометодики у формуванні лінгвістичної та лінгводидактичної компетентності вчителя.

Вважаємо доречним, що на факультеті проводиться підготовка студентів з акцентом на володіння сучасними мультимедійними засобами. Адже їх використання на уроці сприятиме творчій співпраці вчителя й учня.

Атмосфера конференції, плідність роботи секцій надихають на подальшу співпрацю педагогів міста й науковців ДВНЗ.  

 

 

Категорія: Початкова освіта | Переглядів: 428 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]