12:57
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС

ЦЬОГОРІЧ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС ПРИПАДАЄ НА СЕРЕДУ 5-ГО ЛЮТОГО.

Це день, присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї, класі і суспільстві.

Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.

Читання вголос – річ надзвичайно корисна.

Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами).

Під час читання вголос проявляється ефект автореференції – схильність людини краще запам'ятовувати інформацію. А голосні сімейні читання – це найкраща форма залучення дитини до книги.

Аудіоказки та аудіокниги не замінять читання і живе спілкування з батьками, під час якого створюється гарний настрій, формується характер дитини, розвиваються розумові здібності.

Завдяки читанню дитина починає аналізувати, що таке добре і що таке погано, наслідує головного героя та зближується з батьками.

Читати вголос бажано, тримаючи в руках книжечку. Але в класі зручно буде читати зі слайдів (з великого екрану). Цікаві казки та оповідання (2-4 клас)

5 коротеньких оповідань про природу

Категорія: Загальні матеріали | Переглядів: 67 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]