14:00
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ!

24 січня 2017 року завершився ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, що проводився в ІІ тури: написання контрольної роботи та захист екологічних проектів. Місто Слов’янськ на цьому заході представляла команда учнів у складі: Бутиліна Катерина - учениця10 класу Слов’янського педагогічного ліцею), Онищенко Олексій - учень10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 та Пиндик Анастасія – учениця 10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ № 12.

Бутиліна Катерина виборола І місце серед учнів 10-х класів Донецької області. У фіналі Катерина захищала свій науково-дослідницький проект «Оцінка екологічного стану озер Слов’янського курорту методами біоіндикації», в якому піднімаються проблеми розвитку різних моніторингових підходів в системі еколого-рекреаційного контролю якості поверхневих вод суходолу. Метою проекту було визначення ступеня органічного забруднення озер Слов’янського курорту за видовим складом фітопланктону, як одного з показників екологічного стану водних екосистем. Проект має практичне значення, бо дослідження, проведені разом із фахівцями Сіверсько-Донецького БУВР України, можуть бути використані місцевими та регіональними лабораторіями контролю якості води для вивчення процесів самоочищення і біопродуктивності водойм та дають можливість розробити рекомендації щодо покращення й стабілізації санітарно-біологічного стану Слов’янських солоних озер як цінних природних та рекреаційних водних об’єктів Донбасу.

Бажаємо подальшого творчого натхнення та нових перемог Бутиліній Катерині та її керівнику Горбань Наталії Іванівні, учителю біології Слов’янського педагогічного ліцею.

 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 262 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]