14:29
Віримо у Ваше щасливе майбутнє, юні біологи, у щасливе майбутнє України!

30 січня 2016 року команда учнів міста Слов’янська у складі Мартем’янової Маргарити, учениці 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, та Старостіної Анастасії, учениці 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 брала участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. За результатами олімпіади Мартем’янова Маргарита  стала вчетверте переможцем обласного туру олімпіади та нагороджена дипломом І ступеня (учитель Горєлікова Тетяна Володимирівна), Старостіна Анастасія нагороджена дипломом ІІІ ступеня (учитель Кузьминська ЛарисаАнатоліївна).

Вітаємо учнів, їх учителів за гідну участь у олімпіаді! Жодним перешкодам не дозволимо знизити творчий потенціал Слов’янщини.

Сподіваємося, що разом із наставниками учасники олімпіад зроблять ретельний аналіз не тільки своїх робіт, а й підготовки до змагань на кожному етапі, спланують подальшу самоосвітню діяльність, підготовку до інтелектуальних випробувань наступного навчального року.

Усім переможцям, учасникам олімпіади та їх наставникам зичимо творчого натхнення, наполегливості, успіхів і злетів у навчанні й житті, здійснення всіх мрій і життєвих планів. Мирного неба над головою, щастя, злагоди й любові!

 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 372 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]