06:20
ВИПУСКНИКИ 2021 - ГОРДІСТЬ МІСТА

ВИПУСКНИКИ 2021 - ГОРДІСТЬ МІСТА

15 червня 2021 року тестуванням з географії завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка тривала з 21 травня.

Троє випускників закладів загальної середньої освіти Слов’янської територіальної громади за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали 200 балів з англійської мови, математики та біології.

Онищенко Надія – випускниця Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 стала володарем аж 400 балів за результатами ЗНО з двох предметів: 200 балів з англійської мови (учитель Єгорова Алла Вікторівна) та 200 балів з біології (учитель Горєлікова Тетяна Володимирівна).

Кічігіна Ангеліна – випускниця Слов’янського опорного закладу загальної середньої освіти отримала 200 балів за результатами ЗНО з англійської мови (учитель Крейдун Оксана Вячеславівна).

Чуйко Віктор – випускник Слов’янського педагогічного ліцею (учитель Беседін Борис Борисович) має 200 балів за результатами ЗНО з математики.

Цей рік був непростим як для наших учнів, так і для вчителів та батьків. Карантин вніс свої корективи у навчальний процес. Але попри це, ми маємо такі хороші результати з успішності навчання наших дітей.

Щиро вітаємо освітянську спільноту, випускників та батьків із неймовірними результатами ЗНО-2021.

Категорія: Загальні матеріали | Переглядів: 62 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]