08:53
Семінар «Виховання соціалізованої, суспільно активної, національно свідомої особистості школяра на засадах патріотичного виховання»

28 листопада 2014 року на базі загальноосвітньої школи № 5 м. Слов’янська пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи «Виховання соціалізованої, суспільно активної, національно свідомої особистості школяра на засадах патріотичного виховання». Право розпочати роботу семінару було надано начальнику відділу внутрішньої політики Слов’янської міської ради  Кравченко Д.В. Далі слово мав представник СБУ Удовенко В.М., який рекомендував для вивчення літературу щодо історичних подій  в  нашій країні та діяльності   відомих людей – наших співвітчизників.  В кінці виступу якого кожна школа отримала примірники презентованої їм літератури. 

Далі про систему роботи в школі щодо патріотичного виховання доповіла заступник директора Василина – Тимофєєва В. В. ЇЇ співдоповідачами з цього питання були вчителі ЗОШ № 5. Склярова Я.І., яка розповіла про формування патріотичних ідеалів та громадянської свідомості учнів на уроках української мови та літератури. Система роботи класного керівника в напрямку виховання гідного громадянина держави була представлена в доповіді Бердникович О.М.   А вчитель  образотворчого мистецтва та  праці Осадча С.М. представила досвід роботи із розвитку творчих здібностей  учнів на засадах патріотичного виховання під час гурткової роботи. 

Практична частина семінару складалася із відвідування шкільного музею бойової слави, екскурсію в якому провели учні 7-Б класу на чолі із керівником Колесниковою Н.І., літературно-музичної композиції «Місто моє, ти для мене єдине», яку  підготувала вчитель географії, класний керівник 11-Б класу Сєдих А.М. та усного журналу «Україно! Мій коханий краю…», підготовленого та проведеного в 6-А класі вчителем української мови та літератури , класним керівником Сідашенко В.А.

Даний семінар – корисна форма роботи та спілкування заступників директорів для передачі та перейняття досвіду роботи  стосовно патріотичного виховання учнів ЗНЗ.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 475 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]