11:32
Відзначення 100-річчя утворення Української Центральної Ради

Відзначення 100-річчя утворення Української Центральної Ради

 

Згідно з планом заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників у ЗНЗ Слов’янської міської ради відбулася низка виховних заходів.

Під час уроку історичної пам’яті «На порозі нової України» учні мали змогу більше дізнатися про етапи революції 1917–1921 років, глибше зануритися в добу Української Центральної Ради (березень 1917–квітень 1918), ознайомитися з терміном “Українська революція”, який був уведений в обіг самими учасниками подій (саме таке визначення є в працях Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюри, Дмитра Дорошенка й інших діячів цієї доби).

Також було проведено тематичні виховні години «100 – річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради». Класні керівники розповіли дітям про події, пов’язані з національно-визвольною боротьбою українського народу 1917–1921 рр., зазначивши, що Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

Не залишили байдужими школярів і документальні фільми («Хроніки Української революції», «Обличчя купюри. Михайло Грушевський», «Українська революція. Втрачена держава»), перегляд яких був організований для більш детального ознайомлення дітей із буремними подіями в Україні 1917-1921 рр.

Інформація про проведені заходи розміщена на сайтах ЗНЗ.

Дякуємо ЗОШ № 9, 15, 20, Святогірській ЗОШ за надані фото.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 445 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]