10:16
Відкритий урок в рамках атестації

12 лютого 2016 року в Миколаївській загальноосвітній гімназії Дев’яткова Віра Миколаївна, вчитель фізики першої кваліфікаційної категорії, провела відкритий урок у 8 класі з теми «Механічна робота, одиниці роботи».

         Урок проведений на високому методичному рівні. Віра Миколаївна використовує різноманітні форми і методи навчання, в тому числі інтерактивні та інноваційні. Залучає учнів до активного сприйняття нового матеріалу. На уроці доречно використана презентація, яка допомогла зрозуміти та закріпити навчальний матеріал. Для мотивації навчальної діяльності була проведена гра-кросворд «Недописаний тезис». Після розв’язання кросворду висвітилася тема уроку. Учні працювали в групах. Для первинного закріплення була організована фізично-дослідницька та фізично-наукова лабораторії. Вторинне закріплення відбулося у вигляді гри «Хто хоче стати відмінником?», із самоперевіркою. Протягом уроку учні користувалися картою самооцінки знань. Це допомогло активізації їх діяльності.

         Віра Миколаївна створила комфортний психологічний клімат на уроці, раціонально використана була кожна хвилина. Мета уроку була досягнута.

          Присутні відмітили високий рівень викладання предмету. Досвід роботи заслуговує уваги та втілення в практику роботи.

Технологічна карта відкритого уроку фізики

 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 439 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]