07:43
Вебінар "Викладання інформатики у 7 класі за новим держстандартом"

 

25 березня 2016 року  на базі ЗОШ-інтернат №1 відбувся вебінар з теми «Викладання інформатики у 7 класі за новим Держстандартом».

         Проведення семінарів у вигляді вебінарів на сьогоднішній день досить актуально. Вебінар - це дистанційний семінар з використанням веб-технологій. Кожен бажаючий мав змогу отримати нову інформацію, навчатися, не покидаючи свого робочого місця.

         Методист Слов’янського НМЦ Рижкова Галина Олександрівна з творчою групою вчителів міста та в рамках проекту «Мобільне навчання» повела вебінар «Викладання інформатики в 7 класі за новим Держстандартом». Вебінар пройшов організовано, молоді вчителі поділилися думками щодо нової програми з інформатики, презентували свої методичні знахідки. Надана інформація була змістовною та корисною для колег.

По закінченню вебінару вчителі обговорили виступи. Методист НМЦ Рижкова Г.О. окреслила напрямки методичної підготовки вчителів до викладання інформатики в новому навчальному році.

         Навчально-методичний центр дякує вчителям інформатики за участь у вебінарі "Викладання інформатики у 7 класі за новим Держстандартом", вклад у розбудові інформаційного простору, а також участь у проекті "Мобільне навчання:

         Тубольцеву Костянтину Олександровичу - ЗОШ-інт. №1

         Котляровій Катерині Володимирівні - ЗОШ №1

         Бондаренко Ганні Леонідівні - ЗОШ №4

         Овсію Максиму Дем'яновичу - ЗОШ №8

         Татьянчикову Андрію Олександровичу - ЗОШ №15

         Бенюх Ользі Володимирівні  - ЗОШ №20.

         Окрема подяка - директору ЗОШ-інтернат №1 Якименко Миколаю Івановичу та заступнику з НВР Борисенко Олені Василівні за допомогу у проведенні вебінару.

 

Категорія: Інформатика | Переглядів: 399 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]