10:25
V Конгрес освітян Донеччини

20 серпня 2019 року педагоги дошкілля міста Слов'янська, традиційно, брали участь у обласному форумі - V Конгрес освітян Донеччини.

Делегація складалась з організаторів виставки "Великий світ на кінчиках маленьких пальчиків"  Тальмонт О.А. (ЗДО №70), Гуржийової О.Ю. (ЗДО №15) та Гребенюк І.І. (ЗДО №2) та учасників інформаційно-методичного дайджесту "Сучасний контент дошкільної освіти регіону" Ракитянської О.Л. (НМЦ) та Калашникової С.А. (ЗДО №2).

На виставці педагоги міста представили власні ідеї та розробки, дидактичний та сенсорний матеріал, який сприяє ефективному впровадженню середовищної освітньої моделі дошкільного виховання в умовах НУШ.

У методичній майстерні "Скелелазіння - як інноваційний шлях фізичного розвитку старших дошкільників" свій досвід роботи представила завідувач ЗДО №70 "Сонечко" Тальмонт Олена Альбертівна.

З дидактичним рапортом про "Регіональний компонент музичного виховання дошкільників" звітувала керівник музичний ЗДО №2 "Альонушка" Калашникова Світлана Анатоліївна.

Учасники Конгресу визначили сучасні напрямки розвитку дошкільної освіти в контексті викликів НУШ, проаналізували змістовне наповнення основних напрямків роботи та налаштувались на реалізацію основних пріоритетів у змісті дошкільної освіти регіону.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 211 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]