10:17
"Учитель року - 2019" у номінації «Основи здоров’я»

28 листопада 2018 року в місті Слов’янську на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, завершився І (зональний) етап конкурсу професійної майстерності "Учитель року - 2019" у номінації «Основи здоров’я». Цього дня закінчились останні випробування з педагогічної майстерності для 3 відданих своїй справі педагогів. На протязі трьох днів вчителі змагалися за право гідно представити свій відділ освіти та свою школу на обласному рівні. Для цього конкурсантам необхідно було подолати багато конкурсних випробувань: «Методичний практикум», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок», «Практична робота». Учасники конкурсу виявили належний рівень професійності та фахової майстерності. Кожному вчителю вдалося розкрити свої професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого професійного зростання.

Члени фахового журі конкурсу розглянули надані конкурсантами матеріали, оцінили їх з точки зору актуальності, інноваційності, змістовності, оригінальності, практичної значущості, культури оформлення.

На підставі висновків журі переможцем І (зонального) туру конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Основи здоров’я» стала Тесленко Тетяна Миколаївна вчитель Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, лауреатами – Папуга Нона Василівна вчитель Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 та Бойко Вікторія Леонідівна вчитель Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

Для вчителя, Конкурс щодня, на кожному уроці – це випробування на професіоналізм, майстерність, людяність, на вміння працювати творчо. Щоб бути частиною стрімкого і мобільного, високотехнічного й креативного світу важливо навчитися продукувати сміливі й інноваційні ідеї. І саме від таких учителів залежить наше майбутнє.

Вітаємо Тесленко Т.М. з перемогою та бажаємо гідно виступити на обласному турі!

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу. Конкурс професійної майстерності – це один з етапів вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі «Вчитель року» є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності й напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти найцінніше для подальшого зростання.

 

презентація за посиланням

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 368 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]