19:41
«Учитель року-2012», номінація «Фізична культура»

«Учитель року-2012», номінація «Фізична культура»

 В Донецьку з 26 по 28 лютого було проведено відбірковий ІІ тур ХVІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» з номінації «Фізична культура».Конкурс проходив в ЗОШ №122 м. Донецька. В ньому приймали участь 44 найкращих педагога-новатора з фізичної культури Донецької області.

Від міста Словянська виступав учитель ЗОШ № 4 Єфремов Василь Степанович.

В перший день конкурсантів привітали Скрипаль Ю.В. – директор ЗОШ №122 м. Донецька, Волобуєва Т.Б. – голова журі, проректор з наукової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Мельничук Ю.В.- голова оргкомітету, завідувач відділу з фізичної культури і спортивно-масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

У процесі виконання контрольної роботи вчителі продемонстрували свої знання з методики викладання фізичної культури, загальної ерудиції та творчї ідеї.

Протягом другого та третього дня учасники змагань показували майстер-клас «Я це роблю так».

Педагоги показали як на їх погляд можуть вирішуватись сучасні проблеми щодо збереження здоровя дітей на новітньому уроці фізичної культури. У вирішенні проблеми вони виявили креативність, комунікативність, освіченість, фахову компетентність.

Конкурс пройшов у взаємодопомозі та позитивній атмосфері. Кожний учасник взяв для себе родзинки, які були представлені їхніми колегами для подальшої педагогічної діяльності

Наш колега Єфремов Василь Степанович по результатам ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» знаходиться на 19 місці серед 44 учасників.

                                                                                          
Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 792 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]