11:46
Участь учнів Святогірської ЗОШ у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпровських схилах»

Участь учнів Святогірської ЗОШ у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпровських схилах»

На запрошення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, Київського Палацу дітей та юнацтва, інформаційно-творчого агентства «Юн-прес» вихованці Святогірської ЗОШ взяли участь у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпровських схилах», який відбувся з 19 по 21 травня 2017 р. в м. Київ. Тема фестивалю: «Без мови немає народу, а без пісні немає душі».

Ділова програма фестивалю розпочалася акредитацією делегацій. Фестиваль функціонував у такому режимі:

  • Ярмарок медіа-ідей «Крок до громадської свідомості» (робота селфі-зон, інтерактивних майданчиків);
  • Майстер-класи (режисура малих форм);
  • Виставки фоторобіт.

19 травня 2017 р. проходила урочиста церемонія нагородження переможців конкурсної програми XV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпровських схилах» у концертній залі Київського палацу дітей та юнацтва. Робота дня закінчилась прес-конференцією організаторів та замовників фестивалю, а для делегацій – тематичною вечіркою «Press-Dico».

20 травня 2017 року делегації взяли участь у акції «Алея Прес-весни» (висаджування кущів барбарису). Ділова програма фестивалю набула розвитку в роботі Медіаковоркінгу «Ми разом з професіоналами», майстер-класів та тренінгів «Новітні медіа», «Взаємодія вітчизняних та зарубіжних ЗМІ», «Фоторепортаж», «PR-проект як медіа технології».

Незабутнє враження справила теплохідна екскурсія «Прес-вояж Дніпром до Межигір’я» (Національний парк «Межигір’я»)

21 травня 2017р. відбулися Спортивно-патріотична гра «Ігри патріотів», нагородження переможців «ІнфоМанії» та автобусна оглядова екскурсія «Київ – Європейська столиця».

Той, хто хоч раз побував на «Прес-весні», назавжди залишиться вірним другом Фестивалю, адже це не просто проект,  це стан журналістської душі!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 267 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]