22:05
Участь учнів Слов'янська в урочистостях, присвячених 154 річниці з дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

       За сприяння  Філіалу Злученого українсько-американського допомогового комітету в Україні та на  їх кошти переможці міських етапів  Конкурсів ім. Т.Шевченка та П. Яцика мали можливість взяти участь в урочистостях, присвячених 154 річниці з дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі в Каневі. 27 учнів шкіл Слов'янська та Миколаївки 21травня приїхали в Київ, де провели цілий день, знайомлячись із столицею України, її памятними місцями, а також були учасниками  свята  Вишиванки, бо всі в цей день були  в національних костюмах. 22 травня діти провели у Каневі, відвідали музей Шевченка на Тарасовій горі, взяли участь в урочистостях біля могили Великого  Кобзаря,  читали вірші як Шевченка, так  і власні. Найбільше враження справив спів кобзаря Миколи Тихоновича Товкайла з Переяслава, який для наших учнів виконав декілька пісень та найдавнішу думу, складену ще в ХУІ столітті.  
         Діти щиро вдячні голові ФЗУАК Принько Вірі Дмитрівні, яка вже вдруге запросила маленьких слов'янців до Києва за рахунок цього благодійного комітету.

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Переглядів: 344 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]