08:03
Участь педагогів у міжнародних проектах

Починаючи з жовтня 2015 року  по січень 2016 вчитель фізики та інформатики Слов'янської ЗОШ № 15 Попов Олег Костянтинович був учасником програми «Про.Світ», яка проходила у місті Львів.

Програма була присвячена іноваційним течіям в освіті. Складалася вона з 5 модулів, говорили про роль вчителя, батьків, про нові методики, про проектний менеджмент, переймали досвід європейський країн, розглядали інтернет технології як помічника вчителя, також приділяли увагу ораторському мистецтву, емоційному стану. Метою програми було залучити вчителів, які змогли  б почати зміни в освіті України, і для цього по закінченню програми кожен учасник (

22 людини з усієї України!) презентував свій освітній проект.

Його проект «Експеримент з физики власноруч!», спрямований на розвиток практичних навичок учнів. Його суть- створити платформу, де учні змогли б власноруч перевірити і провести  цікаві, феєричні і важливі досліди, проведені видатними вченими.

Проект брав участь в краундфандінговій платформі GoFundEd http://gofunded.org/campaigns/physicslab/, для збору коштів на обладнання для кабінету фізики.

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 319 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]