09:18
У дитячому садочку №3 "Ромашка" провели міську педагогічну майстерню

15 квітня талановитий педагог з багаторічним стажем Олександра Дмитрівна Середняк представила для вихователів - методистів навчальних закладів міста педагогічну майстерню з гендерного виховання малят. 

Олександра Дмитрівна має вищу кваліфікаційну категорію, звання вихователь-методист, нагороджена знако Відмінник освіти України, а найдорожче - має 45 років досвіду педагогічної діяльності.

Теоретична частина заходу включала презентацію досвіду роботи вихователя: авторські розробки різних видів занять, свят, розваг з дітьми середньої групи та з батьками, відео, фото та власноруч виготовлені дітьми книги "Коханій мамі", "Я і моя сім'я", "Я+інші".

Після ознайомлення з теоретичною частиною методисти мали змогу побачити практичнй етап майстерні та навіть залучитися до процесу. 

Сьогодні Олександра Дмитрівна працювала з дітьми середньої групи "Пізнайко". Практична частина мала назву "День сюрпризів" і недарма, адже вихованці робили одне одному неочікувані приємності, гарний настрій, грали, спілкувалися і навіть розв'язували проблемні ситуації. Сьогодні вихователь дала змогу кожній дитині проявити себе творчо. 

З самого малку у дитячому садку дівчата вчаться бути лагідними і ніжними, а хлопці мужніми та галантними. На думку Олександри Дмитрівни, гендерне виховання слід починати з раннього віку. Дуже важливо, щоб хлопці та дівчата поважали одне одного.

Присутні на заході методисти були вражені майстерністю педагога, її ентузіазмом та новими методами в роботі з дітьми. Сьогодні педагогам дійсно було чому навчитись.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 491 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]