13:23
Тиждень права в закладах освіти Слов′янської міської ради

 

Тиждень права в закладах освіти Слов′янської міської ради

Протягом 5-9 грудня 2016 року в закладах освіти Слов′янська, Миколаївки та Святогірська проводилися різноманітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, приуроченого до Дня прав людини.

У школах, у яких не призупинялися у зв′язку з карантином заняття, відбулися різноманітні й цікаві для дітей тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру: бесіди, лекції, семінари, зустрічі з представниками правоохоронних органів, екскурсії,  правові турніри, конкурси тощо; а 9 грудня учні взяли участь у Всеукраїнському уроці «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

В олімпіаді з правознавства, що відбулася 10 грудня, змагалися 44 переможці шкільних олімпіад - учні 9-11 класів.  

Дев′ятикласники ЗОШ № 1, 5, 8, 12, 15 боролися за першість у міському брейн-рингу «Я і закон» (переможцями стали члени команди «Феміда» ЗОШ № 15).

Ще в листопаді в ЗНЗ міської ради відбувся шкільний етап обласного огляду-конкурсу соціально-правових проектів «Скажи «НІ» пияцтву та тютюнопалінню». Найкращими журі міського етапу визнало роботи ЗОШ № 10 та Святогірської ЗОШ.

 Педагоги шкіл створювали також книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, щоб зацікавити дітей та розширити їх знання  щодо даної теми. 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 372 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]