14:40
Свято переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Свято переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

 

19 червня 2018 року в м. Краматорську (Бізнес-центр SA&GA) під патронатом Донецької обласної державної адміністрації відбувся обласний захід щодо відзначення переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наставників.

Із метою виявлення й розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності в Україні проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, які сприяють інтелектуальному, духовному, творчому розвитку та професійному самовизначенню дітей та молоді, нарощуванню наукового потенціалу країни.

Учні Слов’янська  цього навчального року показали високий рівень знань і навчальних досягнень: на всеукраїнському рівні Слов’янськ  представили 8 олімпійців із 6 навчальних предметів, 7 учасників здобули перемогу; 8 учнів-членів МАН України стали учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту і 2 із них стали переможцями:

  • з української мови і літератури  Фуфлєва С. (учениця 11 класу ЗОШ № 8), Мочалова Д. (учениця 10 класу ЗОШ № 1);
  • з англійської мови  Батіщев Д. (учень 10 класу ЗОШ № 15);
  • з географії Кіреєва К. (учениця 8 класу ЗОШ № 17);
  • з екології Бутиліна К. (учениця 11 класу педагогічного ліцею);
  • з фізики Коробко В. (учениця 10 класу педагогічного ліцею);
  • з трудового навчання Бондарєв М. (учень 11 класу ЗОШ № 11).

Переможців привітав заступник голови Донецької обласної державної адміністрації  І.С. Стокоз і побажав присутнім творчої наснаги та нових перемог, вручивши кращим учням планшети. Учні, які досягли вагомих здобутків на рівні країни (ІІ та ІІІ місця), отримали смартфони та зовнішні акумулятори.

Талановиті педагоги створюють нові можливості та нове майбутнє як для дітей, так і для всієї країни, оскільки саме ці школярі будуть змінювати країну на краще. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Із вітальним словом до педагогів Донецької області звернулась директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Н.В. Оксенчук.

Кращі педагоги-наставники: Дєлєскє С.В. (директор ЗОШ № 8, учитель української мови), Юрченко О.М. (учитель української мови і літератури ЗОШ № 8), Єгорова А.В. (учитель англійської мови ЗОШ № 15), Новодран Н.М. (учитель географії ЗОШ № 17), Горбань Н.І. (учитель біології педагогічного ліцею), Омельченко О.М. (учитель фізики педагогічного ліцею) отримали кольорові принтери та зовнішні акумулятори.

Вітали переможців, їх учителів, наставників і гостей заходу творчі колективи Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Щира подяка батькам, учителям та всім тим, хто зробив цю перемогу можливою, кому не байдужий потенціал підростаючого покоління, хто сприяв заохоченню молоді до самостійної освітньої діяльності, розвитку ерудиції та здібностей. Щиро бажаємо учнівству подальших успіхів, знайти себе в житті та щоб він був радісним і світлим. Шановним учителям, наставникам бажаємо й надалі плекати золоті зерна дитячої обдарованості заради майбутнього України! 

Фото "тут"

 

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 300 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]