10:28
Відкритий захід для музичних керівників ДНЗ міста

 Свято українських традицій

17 листопада, у дитячому садочку "Ромашка" пройшло свято українських традицій. Маленькі вихованці старших груп співали народні пісні, читали вірші та грали в національні ігри.

Дитячий садок - перша найрідніша школа та друга родина для дитини. Саме тут діти роблять перші штрихи у портрет своєї особистості, формують власний світогляд. У Слов'янську неабиякий внесок у націоналістично-патріотичне виховання робить дошкільний навчальний заклад №3 "Ромашка".

У дитячому садочку пройшло справжнє українське свято. Діти інсценували давні українські традиції, співали народних пісень. Малеча з величезним задоволенням відгадувала загадки та гралась у національні ігри. У заході активну участь взяли батьки та вихователі, які виступили головними організаторами цього дійства.

Неабияку увагу приділили дівочій косі, адже довге волосся у дівчат є одним з символів українського народу. Згадали, нажаль, забутий народний обряд - перше заплітання волосся в косу. За цим давнім ритуалом, коли дівчинці виповнювалося 5 років, спеціально запрошена для цього жінка заплітала їй косу з чотирьох прядок. За повір'ям, це мало оберігати дівчинку від зла з усіх чотирьох сторін та "щоб з усіх чотирьох сторін світу залицялися парубки".

На завершення заходу були влаштовані цікаві конкурси та естафети, в яких між собою змагалися три родини. Кожна родина побудувала із конструктора будинок своєї мрії та навіть приготувала традиційну українську страву - вареники з картоплею. 

Дуже творча родина Топалових разом із запрошеною зіркою Слов'янська Мананою Саруханян порадували всіх присутніх виконанням пісні відомої української співачки та танцювальним номером. Всіх учасників конкурсу було нагороджено грамотами за активну участь у житті садочка. 

"Ми відтворюємо в життя концепцію національно-патріотичного виховання у дітей. Наша головна мета - щоб дітям були цікаві традиції власного народу та щоб вони отримували знання зі скарбниці народної мудрості. На мою думку, кожен педагог повинен бути носієм виховання духовності у дітей. Наш колектив ініціює такі, як сьогодні, заходи, аби у дітей виникло почуття єдності свого народу", - розповіла директор ДНЗ №3 Галина Золотарьова.

Хочеться зазначити, що подібні свята треба проводити якомога частіше, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Саме від активної участі батьків у вихованні дітей залежить їх подальша доля у житті. 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 196 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]