22:58
Світ ловив мене і не спіймав


 
     20 вересня 2012р. в Донецьку відбулася науково-практична конференція, присвячена 290-річчю від дня народження Г.С.Сковороди "Світ ловив мене і не спіймав".ЇЇ організатором виступили Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації та обласний інститут післідипломної педагогічної освіти. Серед учасників конференції були учні та педагоги від нашого міста : учитель української мови та літератури ЗОШ№6 Бондаренко Олена Олександрівна та її учениця 10-го класу Лазаренко Алла, учитель української мови та літератури ЗОШ№20 Магула Наталія Вікторівна та учениця 9-го класу Коптєєва Тетяна, методист НМЦ Мазанова Лідія Петрівна.
Магула Н.В. виступила з презентацією досвіду роботи з літературного краєзнавства та пошуковою діяльністю гуртка "Берегиня". Коптєєва Тетяна представила роботу "Г.С.Сковорода у Святих горах", яку вона готувала протягом літніх канікул разом із керівником Магулою Н.В. Матеріали були надані отцем Модестом із Свято-Успенської Святогірської лаври, опрацьовані архіви лаври та книга "Святогорская Успенская общежительная пустинь в Харьковской епархии" (1856 р.). Виступ Тетяни був найцікавішим на конференції, тим паче що доповідачка не користувалася ніякими матеріалами під час виступу, читала виразно, емоційно, напам'ять. Аудиторія сприйняла її виступ на "ура". Магула Н.В. та Тетяна були нагороджені грамотами, а дівчина отримала ще й подарунки від організаторів конференції, бо саме в цей день Тетяні виповнилось 15 років.
Лазаренко Алла представила на конференції свій фільм "Г.С.Сковорода", який увійде у збірник, виданий організаторами конференції.

Переглядів: 731 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]