19:33
Інноваційний підхід до впровадження STEAM-освіти в навчально-виховний процес.

2 листопада 2019 року в стінах Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 у рамках впровадження STEM-освіти в школах України було проведено «STEAM-Autumn 2019».

Учасниками заходу були учні 2-5 класів, які знайомилися з поняттям «Енергія» з точки зору різних навчальних дисциплін на різних освітніх ланках та створювали власні міні-проєкти.

Уперше до STEM-активностей були залучені діти 6, 8 та 11 класів, які виконували обов’язки тьютерів, асистентів та наставників.

Школярі 2-5 класів були об’єднані в чотири групи: «Sun»,  «Water», «Plant», «Wind», наставниками яких були учні 6 класів.

Захід був виконаний у форматі навчально-дослідницьких локацій. На кожній з яких вчителі та учні 8, 11 класів презентували навчальні матеріали з теми «Що таке енергія?», враховуючи різні вікові категорії школярів.

На кожній локації діти створювали власні проєкти, які презентували на «Фестивалі STEM-ідей», пояснюючи гостям елементи та принципи роботи проєктів.

На перервах між локаціями учням були запропоновані рухливі ігри «Повтори рух», «Action game».

До ігор були залучені всі діти - ніхто не лишився осторонь.

На захід запросили гостей із різних закладів освіти міста: Ларіну Г.Ю. (заступник директора ЗОШ №4), Медяник Н.В (заступник директора ЗОШ №17), Пилипенко Г.С (вчитель інформатики ЗОШ №10) та методиста навчально-методичного центру відділу освіти Рижкову Г.О. 

Завершився захід флешмобом.

Діти та гості заходу отримали багато позитивних вражень та нових знань!

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 82 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]