09:55
Слов’янські допризовники привезли додому бронзовий кубок!

З 28 по 30 квітня на базі Покровського спортивного комплексу «Металлург» та Курахівського басейну під відкритим небом учні Слов’янської ЗОШ №10 взяли участь в обласній спартакіаді серед допризовної молоді.

Загалом учасниками змагань були 16 команд об’єднаних територіальних громад Донецької області.

Програми обласної спартакіади серед допризовної молоді складалася з наступних видів змагань: біг на 100 м та 1500 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки та плавання 50 м.

Хлопці зі Слов’янська були відзначені в особистих заліках. Так, Фельчак Герман посів перше місце, а Кабацький Лев друге місце в змаганнях з плавання на 50 м. Мамарев Іван посів почесне третє місце за сумою багатоборств з результатом 2817,8 очок.

За результатами обласних змагань були визначені кращі спортсмени, які будуть представляти Донецьку область на Всеукраїнській спартакіаді. До складу збірної увійшли і слов’янські спортсмени Мамарев Іван та Фельчак Герман, а команду буде очолювати вчитель фізичної культури та "Захисту України" Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10 Кордонець Олег Миколайоич.

Вітаємо!

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 50 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]