10:10
«Сіверський Донець очима молоді»

Завершився Х регіональний конкурс дитячої та юнацької творчості «Сіверський Донець очима молоді»

Крізь Харківську, Донецьку і Луганську області несе свої води Донець, вплітаючи у хвилясту канву наші судьби, омиваючи та оновлюючи наші душі, формуючи світогляд і патріотизм до «малої», але такої великої батьківщини, наповнюючи прагненням до життя. І здатність бачити «зорі в калюжах», а в буденності – вічність набуття розкривається крізь призму творчого погляду на світ очима юності і дитинства.

30 вересня 2015 року Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець - відродження» підвели підсумки Х регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сіверський Донець очима молоді».

На конкурс, який тривав з  25 серпня по 25 вересня 2015 року були представлені 342 творчі роботи за такими номінаціями: «Мій Сіверський Донець» (фотографії) - 76; «Сіверський Донець – природа і людина» (малюнки) - 126; «Природа і фантазія» (вироби з природних та прикладних матеріалів) - 96; «Сіверський Донець – невичерпне джерело для пізнання» (дослідницькі роботи) – 15 та 29 творів та віршів.

Першим підсумком історії конкурсу став альманах «Сіверський Донець очима молоді», до якого увійшли найкращі роботи учасників конкурсу. У 2015 році 30 учнів нагороджені дипломами, 60 конкурсантів нагороджені заохочувальними призами.

 

Вважаємо, що своєчасна підтримка природоохоронних ініціатив дітей та молоді і в подальшому стане запорукою збереження для наступних поколінь безцінного дару природи – чистої води – як дійсно спільної справи молодого покоління, влади та громади.

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 395 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]