11:43
ШМФ з теми «Використання оздоровчих технологій у роботі з дітьми раннього віку»

30. 11. 2018 р. в КЗ ДНЗ № 66 «Журавлик» відбулось засідання школи молодого фахівця з теми «Використання оздоровчих технологій у роботі з дітьми раннього віку».

Молодим колегам запропонували виставку нетрадиційного фізичного обладнання, яке використовується в оздоровчій роботі з малюками.

Вихователь – методист Троян Галина Олександрівна в ході презентації познайомила присутніх із досвідом роботи щодо використання оздоровчих технологій та самими технологіями, їх доцільністю впровадження.

Молоді фахівці відвідали заняття Певень О. О. «Ми малята – здоровята» з використання оздоровчих технологій під час фізкультурного заняття та Задворной Л. О. – «Гарбузи, гарбузики, веселі карапузики» з використання оздоровчих технологій у навчально – виховному процесі з пріоритетом сенсорних завдань.

Психологом Кочевою Л. Ю. була проведена психогімнастична вправа «Яблунька» та запропонований перегляд мотиваційного відео «Завтра» (httрs://youtu.be/D43eOux-2u), який мотивував молодих фахівців проваджувати набутий досвід вже сьогодні, не відкладаючи на завтра.

  

Фото за посиланням 1

Фото за посиланням 2

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 252 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]