11:26
ШМФ «Дизайн-діяльність як фактор розвитку творчих здібностей та розвитку мовлення дітей дошкільного віку»

28 квітня у КЗ ДНЗ №25 «Дюймовочка» проходила Школа молодого фахівця за темою «Дизанй-діяльність як фактор розвитку творчих здібностей та розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Метою заходу було підвищити професійну компетентність педагогів з питань розвитку творчих здібностей засобами дитячого дизайну, познайомити з поняттям «дизайн».

Відкрила школу молодого фахівця завідувач закладу Руденко Владлена Станіславівна.

Після її виступу вихователь-методист Єрмолаєва Тетяна Василівна познайомила гостей  з темою дитячого дизайну, представила теоретичні основи обґрунтування проблеми, розкрила основні поняття.

По закінченню виступу вихователя-методиста гості та учасники заходу мали можливість переглянути спільну діяльність вихователя І категорії Дицької Наталії Олександрівни та вчителя-логопеда Руденко Ксенії Федорівни  та дітей старшої логопедичної групи «Дитячий садок нашої мрії», яке проходило в рамках одноіменного проекту з дизайн-діяльності.

Педагоги закладу презентували проект «Дитячий садок нашої мрії», де освітили актуальність обраної проблеми, завдання, етапи реалізації проекту, його результативність.

В ході заходу постійно діяла виставка «Дитячий садок нашої мрії», де педагоги усіх груп не тільки презентували макет садочка-мрії з майданчиками, а й представили напрями роботи, за якими вони працювали під час проекту(дизайн листівок, дизайн прикрас та аксесуарів, дизайн інтер’єрів, ландшафтний дизайн, дизайн одягу та взуття).

Після цього учасники в дружній, теплій атмосфері обмінялися думками, висловили свої побажання.

По завершенню заходу вся виставка і всі наробки були представлені увазі батьків, дітей, педагогів.

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 508 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]