05:07
Школа молодого спеціаліста «Крокуємо за майстром»

1 листопада 2016 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 відбулися заняття школи молодого учителя біології. В ролі майстра виступала учитель біології вищої кваліфікаційної категорії Кузьминська Лариса Анатоліївна.

Молоді та малодосвідчені учителі біології міста мали змогу отримати практичну допомогу у підготовці та проведенні уроків у 6 класі з теми «Фотосинтез та дихання у рослин» та у 7 класі з теми «Різноманітність павукоподібних».

Слухачі школи молодого учителя біології мали змогу знайомства з оригінальними засобами мотивації учнів до здійснення спостережень за живими організмами, проведення простих біологічних досліджень і роботи з різними джерелами інформації, що сприяє формуванню у дітей середнього шкільного віку стратегії поведінки сучасної людини у біосфері.

Методист НМЦ Горєлікова Т.В. акцентувала увагу учителів на формах та методах формування в учнів уявлень про природу як систему, емоційно-ціннісного ставлення до живої природи, власного організму та здоров’я інших людей.

 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 330 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]