10:16
«Шкільна футзальна ліга»

На виконання спільного наказу відділу освіти та відділу у справах сім’ї молоді та спорту № 1-10/12-108 від 22.02.2016 року, листа Донецької державної обласної адміністрації Донецької обласної військово-цивільної адміністрації № 06/14я-2218 від 24.12.2015, в місті Слов’янськ  пройшли змагання з футзалу в рамках проведення змагань «Шкільна футзальна ліга»

В запеклій боротьбі перемогу в міському етапі змагань виборола команда загальноосвітньої школи № 17, друге місце посіла команда загальноосвітньої школи № 12.

Подальшу боротьбу на обласному етапі продовжила збірна команда шкіл №17 та №12, під час участі в якому, команда міста Слов’янська здобула І місце в обласних зональних змаганнях. Але найтяжче очікувало команду попереду – фінал обласного етапу, серед найсильніших команд Донецької області. Віддавши всі сили для перемоги, команда та її наставники в тяжкій боротьбі здобули перемогу. Хлопці й надалі будуть захищати спортивну честь свого міста , і представлятимуть на всеукраїнському етапі Донецьку область.

Побажаємо їм перемоги в подальшій боротьбі, хай щастить!

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 597 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]