14:20
Серпнева конференція 27.08.2015р.

ФОТОРЕПОРТАЖ  З  СЕРПНЕВОЇ  КОНФЕРЕНЦІЇ  2015

Новий навчальний рік розпочався!

 27 серпня 2015 р. відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників у приміщенні ЗОШ №5. Робота почалася  фестивалем педагогічних знахідок щодо національно-патріотичного виховання «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», а також презентацією робіт переможців та лауреатів педагогічного флеш-меседжу в межах серпневого Конгресу освітян Донеччини «Регіональна освіта: інновації – моніторинг – якість».

Педагогів міста привітали дітлахи ДНЗ №24 «Ракета».

На конференції були присутні виконуючий обов’язки міського голови О.В.Зонтов, який щиро привітав присутніх із початком нового навчального року, а також  начальник МВ УМВД Слов’янська Рибальченко І.І.

Із доповіддю про підсумки роботи з розвитку дошкільної та загальної середньої освіти в 2014-2015 н.р. та основними орієнтирами, напрямками діяльності, перспективами розвитку виступив начальник відділу освіти Овчаренко В.М.

Поділилася досвідом про систему національно-патріотичного виховання в ЗОШ №5 заступник директора з ВР Василина-Тимофеєва В.В.

Про завдання та основні напрямки Національної скаутської організації України «Пласт» цікаво і змістовно розповіла Шелудешева М.В.

З питаннями соціального захисту робітників закладів освіти міста виступила голова міської профспілки працівників освіти Шевченко В.І.

Після конференції працювали секції керівників ЗНЗ, ПНЗ та ДНЗ, заступників директорів з НВР та ВР, голів профспілкових організацій навчальних закладів.

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 235 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]