14:55
Семінар заступників директорів шкіл з навчально-вихивної роботи у ЗОШ №5
25.02.2013 у Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-вихивної роботи. У рамках семінару учитель математики, заслужений учитель України Колесникова Наталія Іллівна провела відкритий урок алгебри у 10-А класі з поглибленим вивченням математики за темою «Основні методи розв’язування тригонометричних рівнянь» (урок узагальнення та систематизації знань).

Домашнє завдання виконувалось у гомогенних групах, де кожен представник групи повинен захистити своє рівняння. Наробки групи оформлені в окрему папку, яку можна використовувати при підготовці до самостійної або контрольної роботи. З перших хвилин уроку повторення формул виконувалося як завдання на відповідність, як підготовка до майбутнього тестування. Завдання кожного нового етапу уроку було запропоновано на екрані.

Колесникова Н.І. використовувала технології активної взаємодії, перспективні технології навчання. Десятикласники захищали групові проекти, метою цього виду роботи була підготовка до самостійної та контрольної роботи.

Присутніми відзначено високий рівень математичної підготовки та самоосвітньої діяльності учнів, що дає змогу учителю декілька років поспіль одержувати високі результати у незалежному оцінюванні.
Переглядів: 337 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]