09:09
Семінар-тренінг «Шкільна Академія Підприємництва»

13 квітня 2016 року на базі ЗОШ №13 м. Слов’янська відбувся семінар-тренінг для учителів інформатики «ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА 3». Мета якого була підготовка вчителів в процесі реалізації в школах регіону інтегрованих уроків з «підприємницьким тлом». Взяли учать 15 учителів міста. Семінар-тренінг складався з 7 сесій (частин). Кожна частина мала свою назву.

Захід розпочався з теплого привітання Пилипчук Олени Анатоліївни, завідувача відділу інформаційних технологій, яка провела цікаві вправи «Формула моєї особистості» (на знайомство), «Долонька» (на виявлення очікувальних результатів), «Правила роботи групи в малюнках» (на окреслення правил роботи в групах), «Інструкція» (на вміння використовувати інструкції) та розпочала ознайомлення з проектом  «Шкільна Академія Підприємництва 3».

Доповідач вдало розпочала свою розповідь з казки «Казка про компетентності», а потім поступово перейшла до теоретичних аспектів «Ключові компетентності для навчання впродовж життя».

Учасники семінару-тренінгу із задоволенням приймали активну участь у інтерактивних вправах: асоціативний кущ «Підприємницька компетентність», робота в групах «Структура підприємницької компетентності», мозковий штурм «Шляхи формування підприємницької компетентності в школі», стимуляційна гра «Книжкова фабрика», метод «Метаплан», метод «Критерійний покер», метод «ПОС (Позитивної Оцінки Ситуації)».

Час пролетів як одна мить. Багато нового, цікавого, корисного дізналися учасники. Всі отримали море позитивних емоцій.

Отримані матеріали рекомендовано застосовувати у навчально-виховному процесі                                                             

   Методист                    Рижкова Г.О.

Категорія: Інформатика | Переглядів: 270 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]