09:25
Семінар практикум з теми: "Організаційно-методичний супровід упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес"

12 листопада 2015 року на базі загальноосвітньої школи № 17 м. Слов’янська відбувся обласний семінар-практикум з теми «Організаційно-методичний супровід упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес» з метою підвищення професійної компетентності новопризначених керівників та методистів МК щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у роботу з педагогічними кадрами. 

На семінарі-практикумі було окреслено методичний аспект упровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, висвітлено шляхи підвищення інформаційної культури методистів в умовах глобальної інформатизації.

Учасники поглиблено познайомилися з сучасними Інтернет-технологіями, зокрема з хмарними технологіями; у ході роботи в малих групах опрацювали інтерактивні техніки «Будуємо дім», «Метаплан», «Критерійний покер».

Організатори й учасники семінару-практикуму щиро дякують адміністрації ЗОШ №17 м. Слов’янська за теплий прийом та гостинність.

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 294 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]