14:21
Семінар-практикум з теми: «Формування національної свідомості дошкільнят засобами українського фольклору»

Для слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації та педагогів ДНЗ міста 11.02.2016р. на базі ДНЗ №37 відбувся семінар-практикум з теми: «Формування національної свідомості дошкільнят засобами українського фольклору»

Вихователь-методист Давиденко Л.В. запропонувала до уваги спільноти відео презентацію з досвіду роботи педагогічного колективу в аспекті  вимог Концепції національно-патріотичного виховання.

Практичний психолог Ткачова А.О. разом  з  вчителем-логопедом  Пасхаловою  А.О. та вихователем  Світличною Н.Е.  підготували засідання батьківського клубу з теми «Стежинами фольклору до відродження духовності». Батьки із задоволенням виробляли символи  України,складали та співали колискові,вивчали  забавлянки, своїми силами поставили театралізовану казку-виставу « Пан Коцький».

Інтерактивне спілкування залучило до роботи всіх учасників семінару,а музична розвага « Фольклорне намисто»,яке підготували з дітьми старшої групи вихователь Козлова Л.І. та музичний керівник  Дробітько О.В. не залишило нікого байдужим.

Візитівкою  заходу  стала атмосфера  єднання всіх учасників цього дійства у єдиному пориві  любові до України через емоційне сприйняття фольклорних перлин українського народу.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 732 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]