10:06
Семінар-практикум вчителів історії з теми «Методика використання інформаційно-комп'ютерних технологій у навчанні історії»

Необхідність використання сучасних комп’ютерних технологій в освіті пов’язана з метою формування особистості, здатної творчо реалізувати себе в сучасних умовах, коли від уміння працювати з інформацією, правильно відбирати, опрацьовувати і використовувати її залежить успіх людини.

Провідною метою застосування ІКТ на уроці історії є досягнення більш глибокого осмислення навчального історичного матеріалу, образне сприйняття, посилення емоційного впливу історії на особистість учня, його «занурення» в досліджувану епоху.

Це відбувається за рахунок використання карт, схем, навчальних картин, відео - та аудіокоментарів, представлених в електронному варіанті.

12 грудня 2019 року досвідом використання ІКТ у навчанні історії поділилась із своїми колегами вчитель Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Кушнарьова Мар’яна Володимирівна.

Вчителі шкіл міста, які брали участь у практичному семінарі з теми «Методика використання інформаційно-комп'ютерних технологій у навчанні історії», побували на уроці у 6 класі з теми «Давній Китай», де наочно ознайомились з різними методами використання мультимедійних засобів навчання.

Практична частина проходила в кабінеті інформатики. Учасники практикуму ознайомились з методичними принципами створення комп'ютерних тестів з історії.

Наступний практикум відбудеться навесні.

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Переглядів: 158 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]