07:49
Семінар-практикум на тему «Використання цифрового вимірювального комплекса Еinstein при демонстраційному та лабораторному експерименті

Семінар-практикум на тему «Використання цифрового вимірювального комплекса Еinstein при демонстраційному та лабораторному експерименті на уроках фізики»

Доповідачі:
Гуцман Євген Дмитрович, вчитель фізики Слов’янської ЗОШ №13;
Скворцова Наталія Володимирівна, вчитель фізики Слов’янської ЗОШ №13.
До уваги було представлено цифровий вимірювальний комплекс Еinstein.

Заняття розпочалося з аналізу основних характеристик та ознайомлення з додатковим оснащенням пристрою.

Вчителям фізики м. Слов’янська було запропоновано виміряти температуру, освітленість, тиск та вологість приміщення, бажаючі також отримали змогу виміряти свій пульс.
Першим продемонстрованим експериментом було «Дослідження температури кипіння води». За допомогою датчика температури та нагрівального елементу слухачам, на мультимедійній дошці, було представлено динаміку нагрівання та кипіння води. Для самостійного експерименту було запропоновано виміряти температуру води в сосуді.

Другим експериментом було «Дослідження явища електромагнітної індукції». За допомогою датчика напруги, котушки та магніту вчителям була показана динамічна характеристика напруги у котушці. Для самостійного експерименту було запропоновано виміряти напругу, що утвориться в яблуці при використанні мідного та алюмінієвого електроду.

Третім експериментом було «Дослідження коливань пружинного маятника». За допомогою датчика сили, пружини та гирьки був показаний графік залежності сили при коливанні пружинного маятника. Для самостійного експерименту було запропоновано виміряти вагу власних речей при русі вгору і вниз плавно та ривками.

Вчителі фізики подякували доповідачам за змістовний та цікавий захід.

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 20 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]