11:24
Семінар- практикум на тему:" Сучасні підходи до проблем соціалізації дітей дошкільного віку в рамках Концепції НУШ"

27.11.2019 на базі дошкільного закладу №4 "Квітонька" для практичних психологів дошкільних закладів відбувся семінар- практикум на тему:" Сучасні підходи до проблем соціалізації дітей дошкільного віку в рамках Концепції НУШ".

Актуальні проблеми з питань соціалізації особистості дитини висвітлила керівник психологічної служби міста, практичний психолог навчально-методичного центру відділу освіти Анацька В.Б.

Учасники семінару занурилися у проблему соціалізації особистості у сучасному суспільстві в умовах реформування освіти. Практичних психологів та соціальних педагогів об'єднало широке коло методів роботи соціально-психологічної служби у наданні допомоги дитині адаптуватися у сучасному мінливому суспільстві. 

Активна позиція учасників семінару сприяла розробці інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства в контексті Нової української школи.

Своїми наробками з даного питання поділилися практичний психолог КЗ ДНЗ № 4 Ковальова Н.В, соціальний педагогКЗ ДНЗ № 4 Пушкарь Н.Ю та соціальний педагог КЗ ДНЗ № 3 Парфентьєва К.В 

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 31 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]