15:54
Семінар «Інноваційні підходи до формування національної свідомості учнів в акмеологічному просторі школи» в ЗОШ № 18

Семінар «Інноваційні підходи до формування національної свідомості учнів в акмеологічному просторі школи» в ЗОШ № 18

29 березня на базі ЗОШ № 18 відбувся семінар «Інноваційні підходи до формування національної свідомості учнів в акмеологічному просторі», у якому взяли участь заступники директорів ЗНЗ із навчально-виховної роботи. Мета заходу - вдосконалення управлінської компетентності керівника закладу щодо інноваційних підходів до формування національної свідомості учнів.

Протягом організаційно-мотиваційного модулю семінару відбувся флеш-моб «З Україною в серці» за участі учнів ЗОШ № 18 та огляд виробів родинно-народної творчості «Родзинки творчості».

Інформаційний модуль містив повідомлення методиста СловНМЦ Горелікової Т.В., заступників директора ЗОШ № 18 Метиженко В.В. та Тюкової А.М. по актуальність акмеологічних концепцій та реалізацію завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Також учасники семінару взяли участь у виконанні інтерактивної вправи «Творче осмислення».

Застосування прийомів і стратегій акмеологічного простору навчального закладу присутні мали змогу спостерігати на відвіданих уроках і виховних заходах.

Під час аналітичного модулю учасники заходу опрацювали алгоритм аналізу уроку з погляду виконання положень Концепції національно-патріотичного виховання, створили модель сучасного педагога в акмеологічному просторі ЗНЗ та мнемонічну скарбничку.

Дякуємо колективу ЗОШ № 18 під керівництвом Маляр О.І. за гостинність і плідну працю та бажаємо натхнення й успіхів у подальшій діяльності.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 464 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]