15:33
Семінар для вчителів світової літератури "Академія сучасного уроку"

     21 квітня 2015 року в загальноосвітній школі № 13 відбувся семінар для вчителів  світової літератури «Академія сучасного уроку: формування творчого читача з розвиненим критичним мисленням».

Гості ознайомилися з ефективними методами і прийомами виховання творчого читача, здатного критично сприймати й осмислювати інформацію, побували на відкритому уроці у 9 класі, де учні вивчали «Образ «маленької людини» у повісті Миколи Гоголя «Шинель»,  побачили на практиці, як розвиває читацькі здібності школярів на уроках світової літератури учитель вищої категорії, директор школи Погорєлов Анатолій Іванович.

     Тема семінару надто актуальна: сучасний учень читає мало, добре, якщо має власну бібліотеку і ті  твори, що вивчаються за програмою з української, російської та світової літератури. Дехто з учнів читає тільки в Internetі, та й то у скороченому  варіанті. Учасники семінару побачили сучасні методи і прийоми заохочення учнів до читання класичної художньої  літератури,  роботу вчителя над аналізом художніх деталей тексту, розкриттям  поставленої  перед учнями мети уроку. 

     Семінар пройшов у діловому форматі,  атмосфера була дружня, невимушена, усі питання, винесені на обговорення, були вирішені. 

       Хто цікавиться цією проблемою, може скористатися матеріалами семінару, які  знаходяться в НМЦ.    

 

 

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Переглядів: 211 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]