09:01
Семінар для керівників дошкільних закладівСемінар «Інклюзія в системі дошкільної освіти»

  19 грудня в спеціалізованому дошкільному закладі №16 «Рушничок» відбувся семінар для керівників дошкільних закладів.

  Мета семінару: познайомити керівників з нормативно-правовою базою, теоретичними основами та практичними аспектами впровадження інклюзивної освіти дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільних закладах.

   Інклюзивна освіта не є набором технік і прийомів, які можна впровадити в будь-якій установі. Інклюзивна освіта-це ідеологія, ініціатором і провідником якої виступає керівник установи.  Використовуючи інтерактивні форми роботи, керівники дошкільних закладів склали алгоритм заходів щодо впровадження інклюзивної освіти в дошкільних закладах.

     До уваги слухачів були представлені структурні підрозділи ДНЗ, що реалізують інклюзивну практику.

   Не можна було не торкнутися питання щодо формування толерантних відносин в інклюзивному просторі. В  основі інклюзивної освіти лежить ідея включення суспільства, яке не витісняє «не таких» дітей, особливих, або не схожих на інших, що не сегментує, а навпаки намагається змінити життєві умови та соціальні правила так, щоб всі люди мали право на відмінність і жили разом.

   Враження слухачів семінару позитивні, як від високого організаційного і професійного рівня проведення заходу, так і від актуальності теми.


Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 319 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]